Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Zaměstnanecké benefity

Orangemax a vůbec celý relaxační koutek je koncipován zejména s ohledem na lidi, respektive zaměstnance, a podporu jejich zdraví přímo na místě, kde se denně pohybují. Jedná se o benefity, které se neorientují jen na určitou skupinu sportovců nebo kulturních vzdělanců, ale opravdu na všechny přítomné ve firmě.

7 největších výhod

  1. Výrazně menší nemocnost zaměstnanců
  2. Podpora zdraví a pracovní výkonnosti zaměstnanců
  3. Příjemné reprezentační a relaxační prostředí v zázemí firmy
  4. Netradiční a hlavně kvalitní občerstvení pro zaměstnance i zákazníky
  5. Zaměstnanecký benefit s každodenním využitím
  6. Uplatnění pronájmu koutku v účetnictví firmy
  7. Vzornost v rámci třídění odpadu vzniklého z provozu automatů a recyklace

Benefity a prestiž firmy

Benefity jsou dnes významnou konkurenční výhodou firem, které potřebují schopné a výkonné zaměstnance. Zvyšují prestiž firem již u přijímacích pohovorů, ale i z dlouhodobého hlediska posuzovaného dle nálady stávajících zaměstnanců. Podle společnosti Factum Invenio pouze 20 % firem ještě nepochopilo skutečný význam benefitů a jejich nezastupitelnou roli.

Benefity vyplývající z relaxačního koutku a Orangemaxu patří k těm, které dnes naprosto převažují, tj. k benefitům orientovaným na požitky, zdravý životní styl a spotřebu. Jsou atraktivní i pro zaměstnavatele svou daňovou výhodností a také svým dopadem na stabilizaci a motivaci zaměstnanců. Jsou důležitým faktorem pro budování pevných vztahů zaměstnavatele a zaměstnance. Jsou součástí firemní kultury a celkově zlepšují image firmy.